B1CD3630-A37B-4B35-BB32-D80A9F34601C (1)

NAŠE PRODUKTY

 

Zabýváme se komplexní kamenickou výrobou a dodáváme všechny přírodní a umělé kameny

OBKLADY A DLAŽBY (INTERIÉR)

Nabízíme jak klasické, tak i velkoformátové obklady. Kamenné obklady, mramorové desky a obklady, žulové desky a obklady z přírodního kamene se díky svému vzhledu a vlastnostem hodí na jakékoliv místo v interiéru. Jsou elegantní a navíc je jednoduché takové obklady a dlažby kombinovat s ostatními i moderními materiály.

 

OBKLADY OKOLO BAZÉNŮ A TERASY

Bazén, pokud již vnější nebo vnitřní je místo relaxace, her, zábavy ale i výkonu. Nabízíme Vám dlažby kolem bazénů a obklady pro interiér a exteriér jako jsou žula, travertin, vápenec nebo gresové dlažby. Naše znalost materiálů Vám zaručí perfektní výběr nejen podle vzhledu, ale také podle technických parametrů.

OBKLADY KRBŮ

Krb je nedílnou součástí hřejivého pocitu domova. Pokud hledáte i vy nádherný, nadčasový přírodní kámen jako obklad do Vašeho interiéru, neváhejte nás kontaktovat.

SCHODIŠŤE

Prestige Stone s.r.o. se orientuje na výrobu schodů na míru. Nejpoužívanějším materiálem je mramor, žula a travertin. Samozřejmě víme Vám zhotovit jakoukoliv kombinaci kamene. Díky plné vybavenosti dílny a zkušenému týmu dokážeme zaměřit, vyrobit a namontovat ty nejsložitější kamenické práce.

EXTERIÉR A FASÁDY

Plánujete výstavbu terasy nebo zahradního chodníku? V rámci našich služeb provádíme obklady fasády, balkonu nebo terasy. Nabídneme Vám přírodní kámen, který má mimořádnou kvalitu, dlouhou životnost a v neposlední řadě protiskluznost. Děláme terasy montované  do štěrkového lože nebo na terče. Odvětrané fasádní obklady děláme kotvené na nerezové kotvy nebo na hliníkový rošt.

NÁBYTEK A DOPLŇKY

Vytvoříme Vám kvalitní nábytek a doplňky z přírodního kamene, které Vašemu interiéru dodají úplně jiný rozměr. Vytvoříme stolky, umyvadla, zástěny v obytných prostorech a mnoho jiného.

Napište nám Zavolejte nám