products

Kuchyňské desky

Vyrobíme kuchyňské pracovní desky z přírodního kamene, keramiky, umělého kamene. U nás si můžete vybrat z velkého množství materiálů, barev a nabízíme je v různých povrchových úpravách. Pracovní desky vyrábíme na míru, přesně podle požadavků klienta.

PRACOVNÍ DESKY Z PŘÍRODNÍHO KAMENE

Nabízíme žulové a quartzitové pracovní desky, které vydrží několik generací. Kuchyňská linka s pracovní deskou z přírodního kamene dodává Vaší kuchyni eleganci a zároveň odolnost vůči poškození. Objevte krásu přírody, která promění Vaši kuchyni v jedinečný prostor.

PRACOVNÍ DESKY Z PŘÍRODNÍHO KAMENE

 

Kuchyňské pracovní desky

PRACOVNÍ DESKY Z UMĚLÉHO KAMENE

Kuchyňské pracovní desky z umělého kamene nabízíme v různých tloušťkách a barevných provedeních. Jsou odolné vůči vyšším teplotám, oděrem a poškrábání a vydrží Vám desítky let. Čistí se jednoduše a nedrží se na nich bakterie.

 

ŽULOVÉ KUCHYŇSKÉ PRACOVNÍ DESKY

Žulová pracovní deska je populární díky své trvanlivosti a unikátnímu designu. Má mnohem vyšší tvrdost a mechanickou odolnost. Žula je přírodní kámen a proto nabízí širokou paletu barevných možností.

ŽULOVÉ KUCHYŇSKÉ PRACOVNÍ DESKY

 

PRACOVNÍ DESKY Z KERAMIKY

PRACOVNÍ DESKY Z KERAMIKY

Nabízíme velkoformátové obklady a dlažby, které můžete použít při obkladech koupelen, dlažeb, teras, fasád ale dokážeme vyrobit i kuchyňské pracovní desky na míru z slinutých materiálu.Pro klienty,kteří hledají mramorový vzhled, ale nechtějí mít starost o údržbu nabízíme gresové pracovní desky, které mají formát 320cmx160cm, díky čemuž víme vyrábět velké kusy z jedné desky.

 

Napište nám Zavolejte nám