Nahoru

Travertinový obklad

Pokud hledáte spojení luxusu a přírodního materiálu, je travertin to správné řešení právě pro vás. Travertinový obklad nádherně vynikne stejně v interiéru, tak v exteriéru. Pokud hledáte jedinečnost a originalitu, pokud chcete zazářit a být nadčasový, právě travertin je volbou, která vám to umožní.

Travertin má skvělé vlastnosti, které ho jednoznačně staví do popředí v rámci jeho využití. Travertinový obklad můžete po impregnaci využít v koupelně nebo jím obložit bazén, voda nebude překážkou. Životnost travertinu je téměř nekonečná, jednoduše se udržuje, má úžasné akumulační schopnosti, je možné ho brousit i leštit, bez nejmenších problémů se dá upravit osekáním nebo oříznutím, naprosto přesně dle požadavků klienta. Z tohoto důvodu je každý jeden kousek jedinečný originál, který prezentuje váš vkus a smysl pro design. Travertin svým vzhledem splňuje požadavky moderního bydlení.

Víte, že travertin byl v převážné míře použit na stavbu Kolosea? Už to mluví za vše. Je to materiál, který se odpradávna používá pro jeho dlouhou životnost a trvanlivost. Pokud travertinový obklad použijete na fasádu vašeho rodinného domu či sídla firmy, věřte, že se stanete nepřehlédnutelným a absolutně se odlišíte od okolních budov. Stejně krásně vyniknou pouze detaily z travertinového obkladu, například balkony nebo sokly domu.

Pro zvelebení svých domovů a ukázku své jedinečnosti a vkusu se rozhodlo použít travertinový obklad také mnoho světových celebrit, jako například Beyonce, Jay-Z a další. Je to totiž materiál, který vám zaručí, že vaše domácnost či firma získají punc originality. Použitím travertinu nabude váš prostor na atraktivitě a zvýší jeho hodnotu.

Máte bazén a chcete mu dodat nádech luxusu a jedinečnosti? Travertinový obklad je přesně způsob, jak spojit tyto dva prvky a zároveň se propojit s okolní přírodou. Z běžného bazénu se díky travrtinovému obkladu stane neskutečný zážitek. Vaše zahrada se změní na nenapodobitelnou kombinaci velkoleposti a nekonvenčnosti.

Travertin je fantastický obkladový materiál, který je dostupný v široké škále barev a rozměrů. Travertinový obklad je vždy elegantní a nadčasový. Ať už jej použijete v obývacím pokoji, koupelně či kuchyni, v hale nebo pracovně, travertin zaručí krásu a čistotu celého prostoru. Má unikátní strukturu, čímž zaručí prostorem jejich jedninečný ráz s nádechem luxusu.

Pokud vás omrzela klasika, použijte travertin, který splní vaše i ty nejvyšší nároky. Využijte ho jako luxusní interiérový nebo exteriérový obklad a zaručí vám osobitost, kterou nikdo nepřehlédne. Představte si ten pocit, když přijdete, otevřete dveře a dýchne na vás neopakovatelná atmosféra. To teplo domova, které pocítíte, bude pro vás každý den stejně hodnotné a vzácné jako poprvé.