Nahoru

Je mramor vhodný do koupelny?

S otázkou zda je mramor vhodný do koupelny se setkáváme na Slovensku a v Čechách docela často. Naši zákazníci se ptají, zda mramor není kluzký, zda nenasává vlhkost, zda se dá snadno čistit a celkově zda je vůbec tento materiál vhodný do koupelny. Podle nás je mramor jedním z nejlepších materiálů do koupelny! Díky moderním přípravkům jsou zmíněné problémy už jen minulostí. Při kombinaci s podlahovým topením dokáže mramor vytvořit ty nejlepší chvíle strávené na místě, kde každý z nás tráví začátek a konec dne. V létě příjemně chladný a v zimě příjemně hřejivý.

Pro naše klienty se snažíme vytvořit nejúžasnější místo na zemi a to právě jejich domov. Chceme aby se každý náš klient cítil ve vlastním domě jako Hollywoodská hvězda. Pro názornou ukázku mramorové koupelny jsme si vybrali nejprestižnější Londýnský Hotel Dorchester, který je známý svými slavnými hosty a nejlepší restaurací na světě. Naše oblíbená koupelna se nachází v kategorii ROOF SUITES s názvem HARLEQUIN SUITE – pokoj s cenou za noc od 9318,00 GBP. Mramor použitý v této koupelně jen u nás již od 90,00 euro za m2.

Přírodní mramor v mém domě?

Přírodní kámen jako materiál do interiéru byl donedávna výsadou jen těch nejbohatších. Pokud i jste měli zájem použít mramor, břidlici, travertin nebo jiný přírodní kámen ve Vašem vysněném domě či bytě, výběr byl omezený a komplikovaný. Návštěva kamenictví, kde převládá hřbitovní architektura nebyla vždy tou pravou inspirací. Komplikovaná výroba obkladu nebo dlažby se spojovala s mnoha skrytými cenami za řezání, odpad a manipulaci, co nakonec cenu přinejlepším zdvojnásobilo. Tyto starosti již dnes můžete hodit za hlavu. Firma Prestige Stone v dnešní době disponuje největším výběrem obkladů a dlažeb z přírodního kamene, jakými jsou Mramor, Travertin, Vápenec, Pískovec či Břidlice. Nabízíme více než 100 druhů obkladů a dlažeb z přírodního kamene, které jsou naformátovány a kalibrovány na komerční velikosti keramických obkladů. Cena mramorového obkladu přitom začíná již od 49,00euro za m2. Vzorky máme v plné velikosti 60x30cm, 60x40cm a 60x60cm, a v některých případech je k dispozici více kusů z jednoho materiálu na představu, jak daný materiál může vypadat u Vás doma, například na podlaze v kuchyni či obýváku. Donedávna také převládala "fáma", že přírodní materiál se nehodí do koupelny, protože je prý nasákavý. Samozřejmě je to pouze "kachna" a v dnešní době je mnoho přípravků na ochranu a proti nasákavosti povrchu speciálně vyvinutý pro Mramor, Travertin a Vápenec. Díky moderním technologiím se cena originálu stala levnější než napodobeniny, přičemž originál dokáže vytvořit jedinečný a neopakovatelný efekt ve Vašem vysněném domově. I díky tomu se stává přírodní kámen velmi oblíbený a populární materiál v milionech domácnostech po celém světě. Své využití stále více nachází v koupelnách, okrasných stěnách nebo podlahách v obývacím pokoji, ať už jako dlažba v suterénu nebo v celém domě.

mramor-je-vhodny-do-kupelne