Nahoru

Dřevěné podlahy

Společnost Prestige Stone se primárně zabývá přírodním kamenem, ale protože máme rádi kvalitní přírodní materiály, dodáváme i dřevěné podlahy.  

Naší filozofií je dřevo zpracovávat tak, abychom zachovali jeho pozitivní energii a odhalili skrytou krásu a charakter. Rozhodli jsme se investovat do výroby produktů, z nichž budou mít lidé především radost a dlouhodobý užitek. S nadšením a usilovnou prací vyvíjíme a produkujeme netradiční dřevěné podlahy s unikátními povrchovými úpravami. Abychom zajistili maximální flexibilitu a vysoký standard péče o klienta, každou podlahu vyrábíme zakázkově na základě požadavků našich klientů.

drevené parkety

Dřevěná podlaha je investice, která se Vám bude vracet po celý Váš život. Při dobré péči zraje časem jako archivní víno a získává na své hodnotě i kráse. Dřevo je přírodní surovina, která nás provází od pradávna. Má příjemnou vůni, nádherný vzhled a při dotyku poskytuje příjemný pocit našim rukám i chodidlům. Chce se dělit o svou krásu a půvab. Dřevo nevadí alergikům a neuvolňuje do prostoru nebezpečné látky. Právě naopak, přináší pozitivní energii do prostoru a hřejivě působí na duši človeka.našich klienty.

Realizace