Nahoru

Nabízíme širokou nabídku produktů pro každý účel

Obklady a dlažby

Pečlivě vybíráme sortiment přírodních kamenů tak, aby vždy byly trendové a nadčasové. Nabízíme množství povrchových úprav, aby vyhovovaly každému projektu. V naší kolekci jsou i produkty, které prostě nemůžete dostat kdekoli jinde. To nám umožňuje dodávat projekty, které vyčnívají z řady.

Schody a kamenářská výroba

Hledáte vhodný přírodní kámen na schodiště do Vašeho vysněného domu a nechcete aby to vypadalo jako na hřbitově? Schody nemusí být pouze ze žuly! Dokážeme vám na míru vyrobit krásné schodiště, které může být z mramoru, travertinu nebo vápence a bude držet tempo s nejmodernějšími trendy v Evropě a v zámoří.

Díky naší kamenické výrobě...

Terasy a fasády

Technické znalosti o našich přírodních kamenech jsou výjimečné a dovolují nám pracovat jako konzultanti pro špičkové architekty. Naše práce není jen o dodání a prodeji. Naše kameny známe od každé žíly až po každou fosílii. Vybereme ten nejlepší mramor, travertin, vápenec nebo pískovec na Váš projekt. Ať už jde o dlažbu kolem bazénu nebo...

Dizajnové obklady

Pokud hledáte okrasný obklad do obývacího pokoje, kuchyně nebo kdekoli na stěnu v interiéru, na výběr máme od splitface travertinové mozaiky až po ručně sekané nebo pískované přírodní kameny, které jsou k dispozici také v rozměrech na míru. K dispozici máme okrasné kameny z materiálu jako jsou Mramor, Travertin, Vápenec a Břidlice.

Mozaiky

Ať už chcete vytvořit rustikální, venkovský, luxusní nebo elegantní styl vašeho domova, určitě najdete něco, co Vás v našem výběru mozaik zaujme.

Vany, umyvadla a nábytek

Hledáte něco výjimečného do vaší koupelny? V naší nabídce najdete plno designérských unikátů. Ať už hledáte umyvadla z mramoru nebo travertinu, mramorové vany z masivu nebo travertinové vaničky na míru do sprchového koutu, tady jste správně! Neváhejte a kontaktujte nás!