Nahoru

Mramorový obklad

Když se řekne mramor, každý z nás si hned představí něco luxusní. Ať už krásnou prosvětlenou koupelnu nebo prostorný obývací pokoj v rodinném domě či velkolepou vstupní halu v sídle prosperující firmy. Mramor pro nás představuje luxus a přepych. Již v minulosti se využíval jako symbol moci a bohatství v sídlech panovníků a vládců. Ano, už v minulosti nejvlivnější lidé zemí používali tento materiál, aby ukázali svůj vliv a sílu. Tento fenomén přetrvává dodnes. Každý, kdo disponuje vkusem, snahou o jedinečnost a originalitu, zvolí právě tento materiál.

Nespornou devizou mramorového obkladu je široká barevná škála, rozmanitost struktury a neopakovatelnost. Každý, kdo zatouží po eleganci a jedinečnosti, má na výběr z velkého množství jeho druhů a kvality. Kromě nesporného využití v interiéru může mramor krásně proměnit i exteriér na oázu vkusu a blahobytu. Díky obkladu z mramoru zvýrazníte krásu a unikátnost vašeho příbytku či pracovního prostoru.

Mramorový obklad je využitelný opravdu všude. Neobvykle obohatí vaši koupelnu i kuchyň, vynikne v předsíni, v hale i na chodbě. V obývacím pokoji, ložnici či pracovně nebo kanceláři vytvoří neopakovatelnou atmosféru. Obklad z mramoru krásně ukáže i na krbu či barovém pultu. Schody promění na mimořádný zážitek. Terasa zazáří jako neobyčejný unikát. Pokud mramorem dokonce obložíte bazén, stane se z něj místo, které nebudete chtít opustit.

Je mnoho firem, které nabízejí mramorové obklady v různých velikostech a barevných provedeních. Pokud však chcete estetiku a luxus posunout na vyšší úroveň, kontaktujte nás a my zúročíme mnohaleté zkušenosti a vytvoříme pro vás jedinečnou atmosféru pomocí mramorového obkladu, kde jen budete chtít. Dejte se hýčkat a nechte si poradit ve výběru i využití. Profesionální zohledníme vaše potřeby a osobitost prostoru. Jelikož povrchová úprava takového obkladu nemusí být pouze vysoce leštěná, ale může mít i charakter matného efektu, je třeba dobře zvážit výsledný efekt, který mramorovým obkladem chcete dosáhnout. Tyto detaily s vámi rádi zkonzultujeme a provedeme přesně podle vašich představ a plánů.

Jednoznačně si uvědomujeme, že ačkoli na trhu existuje množství materiálů, které jsou použity na obklady a vypadají krásně, mramorový obklad stále byl, je a bude absolutní jedničkou a synonymem luxusu, komfortu a velkoleposti.

Každý, kdo hledá výjimečnost, originalitu a jedinečnost, sáhne po mramoru jako obkladovém materiálu na zvýraznění svého vlastního vkusu a osobitosti.